پترو پولاد پارس را بهتر بشناسید …

شرکت تولیدی پترو پولاد پارس کاویان در سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را در زمینه تولید انواع سازه های فلزی ساختمانی و صنعتی آغاز نمود. این شرکت بهبود مستمر اثربخشی سیستم مدیریت یکپارچه و همچنین تامین رضایت مشتریان، جامعه ای برخوردار از سلامت، ایمنی و بهره مندی از محیط زیست مطلوب، با هدف حذف، کاهش و کنترل اثرات سوء ناشی از فعالیت های خود بر سلامتی و ایمنی ذینفعان و محیط زیست را از مهمترین اهداف خود می داند.

ظرفیت و توانایی بالای طراحی، برنامه ریزی، تولید و کنترل کیفیت شرکت و تحویل به موقع پروژه های به کارفرمایان، گواهی عزم راسخ این شرکت در تامین خواسته ها و جلب رضایت کلیه ذینفعان می باشد.

این شرکت با در اختیار داشتن کارخانه ای به مساحت ۵.۵ هکتار در شهریار-صفادشت بهمراه پیشرفته ترین تکنولوژی و فناوری روز با ظرفیت تولید سالیانه ۴۰۰۰۰ تن انواع سازه فلزی، در زمینه های نفت و گاز، پتروشیمی ،نیروگاه ها، سازه های سبک و سنگین ساختمانی خدمات‌رسانی می‌کند.

بالغ بر ۳۰۰ نفر پرسنل متخصص شامل مهندسین و تکنسین های فنی و کارگران باتجربه در بخش‌های مختلف در این کارخانه به صورت شبانه روزی مشغول فعالیت می باشند.

سیستم مدیریت یکپارچه

شرکت پترو پولاد پارس کاویان سیستم مدیریت یکپارچه خود را بر اساس HSE Management , ISO-3834-2 , IMS System ISO9001-2008 & ISO14001-2004 & OHSAS18001-2007 در سطح سازمان مستقر نموده و محور فعالیت های زیر را سرلوحه عملکرد خود می داند.

  • ارتقاء سطح رضایت مشتریان با اعتقاد به اصل پاسخگویی و مشتری مداری
  • بهره گیری از نیروی انسانی متعهد و متخصص ارتقاء سطح دانش تخصصی مهارتی آن ها
  • بهره گیری از فن آوری های جدید و تجهیزات مناسب در جهت ارتقاء سیستم های تولید انواع سازه های فلزی و نیروگاهی
  • رقابت در سطح بازارکار و جذب درصد مناسبی از سهم بازار
  • به حد اقل رساندن اثرات نامطلوب ایمنی، بهداشتی و زیست محیطی در انطباق با تمامی الزامات قانونی و سایر الزامات مرتبط با فعالیت ها و فرایند های شرکت
  • پیشگیری از ایجاد آلودی محیط زیست و خطرات و ریسک های ناشی از کار

سخن مدیر عامل

مدیریت عامل شرکت با توجه به مسئولیت خطیر خود در راستای تحقق اهداف فوق الذکر نسبت به استقرار، استمرار و بازنگری این سیستم خود را متعهد دانسته و از کلیه همکاران انتظار دارد که با همکاری و همدلی و همفکری صمیمانه و مجدانه در این راستا حرکت نمایند.